Czerwiec był dla naszych przedszkolaków miesiącem pełnym wrażeń. Rozpoczął się od wesołych zabaw z okazji Dnia Dziecka. Dzieciaki ozdobiły kolorową kredą kostkę wokół przedszkola, brały udział w wyścigu rzędów, gdzie mogły wykazać się swoją sprawnością fizyczną, dmuchały i łapały bańki mydlane, nasze panie pomalowały im również buzie, mogliśmy zobaczyć więc Batmana, dinozaury motylki, itp., jednak największą atrakcją tego dnia był dmuchany zamek.

Miejska Biblioteka  Publiczna w Łańcucie organizowała również konkurs recytatorski, pt. „Najpiękniejsze wiersze o  przyrodzie”, w którym brali udział Martynka, Wojtek i Zuzia. Serdecznie gratulujemy dzieciom za przepiękne występy!

Odwiedził nas również Teatr Eden, który wystawił  sztukę, pt. „Jonasz i wielka ryba”. Dzieci były zachwycone przepiękną opowieścią. Mogły również brać czynny udział, poprzez wspólny taniec, który bardzo im się podobał.

W czerwcu pożegnaliśmy się również z siostrą Albertą, dziękując jej za wspólne lata pracy z nami, życząc wszystkiego dobrego na dalszej drodze. Podczas wspólnej modlitwy podziękowaliśmy za miniony rok szkolny.

Z Okazji Dnia Ojca przedszkolaki przygotowały dla swoich kochanych tatusiów upominek w postaci serduszek, życząc im wszystkiego najlepszego.

Miesiąc zakończyliśmy uroczystością z okazji Dnia Rodziny. Nasi mali artyści mogli się pochwalić występami i piosenkami, które przygotowały razem ze swoimi paniami. Dzięki ogromnej pracy włożonej w przygotowania i próby uzyskali gorące brawa i słowa uznania. Tego dnia pożegnaliśmy również naszych starszaków, którzy od września idą do pierwszej klasy. Życzyliśmy im powodzenia i samych szóstek w szkole.