Miesiąc maj rozpoczęliśmy akcentem patriotycznym. Przedszkolaki wykonały flagi Polski, kolorowały godło Warszawy i z pomocą pań wykonały replikę Pałacu Kultury i Nauki.
Odwiedził nas również teatrzyk z przedstawieniem, pt. „Kosmiczne kłopoty”, który bardzo zaciekawił naszych przedszkolaków.
Korzystając z pięknej pogodu dużo spacerowaliśmy i spędzaliśmy czas na placu zabaw
Z Okazji Dnia Bibliotekarza odwiedziliśmy Miejską Bibliotekę Publiczną w Łańcucie, by złożyć wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia i wręczyć upominek. Braliśmy również udział w bardzo ciekawej lekcji bibliotecznej, pt. „Z biegiem Wisły”.
W maju zostały ogłoszone wyniki konkursu, pt. „Wielkanoc z jajem” organizowanego przez Niepubliczne Przedszkole Niebieska Kraina w Łańcucie. Wszystkie dzieci biorące udział zostały nagrodzone dyplomami i kolorowankami, natomiast Patryk z zerówki i Sebastian R. z maluszków otrzymali wyróżnienie, które zostało wręczone na uroczystej gali. Serdecznie gratulujemy!
Pod koniec maja dzieci własnoręcznie przygotowały drobne upominki dla swoich kochanych Mam. Włożyły w to bardzo dużo serca i miłości.